O firmie

GÓRAL-TRANS jest  firmą transportowo-spedycyjną tworzoną przez ludzi z dużym doświadczeniem w branży, dla których transport jest nie tylko pracą. Naszą działalność koncentrujemy przede wszystkim na małych i średnich przedsiębiorstwach generujących zapotrzebowanie na wszelakiego rodzaju usługi transportowo spedycyjne. Jesteśmy firmą elastyczną, całkowicie zorientowaną na potrzeby klienta. Świadczymy usługi zarówno na terenie kraju jak i całej Europy. Głównym zakresem naszej działalności jest międzynarodowy transport ładunków drobnicowych. Gwarantujemy najwyższy standard świadczonych usług, Wszystkie nasze zlecenia realizowane są przez sprawdzony i nowoczesny tabor. Priorytetem naszej działalności jest zadowolenie klientów czego wyrazem jest kładzenie najwyższego nacisku na ja kość obsługi i terminowość. Wiemy iż w transporcie liczy się czas dlatego decydując się na współprace z nami masz pewność szybkiej odpowiedzi na zapytanie ofertowe oraz pozycję ładunku w danym momencie. Jasno określony plan rozwoju zakłada systematyczny wzrost port folio klientów a co za tym umacniania pozycji rynkowej. Zapewniamy, iż żadne Państwa zapytanie ofertowe na usługi transportowe nie pozostanie bez odpowiedzi!

GÓRAL-TRANS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa -  Kraków

Nasze cele

Chcemy być alternatywą dla gigantów rynku transportowego.

Wyznaczać nowe standardy w branży transportowo-spedycyjnej poprzez swoje zaangażowanie i profesjonalne podejście do partnerów biznesowych.

 

Główne nasze cele to:

 

- zorientowanie na klienta;

 

- zapewnienie bezpieczeństwa zatrudnienia pracownikom, podnoszenie ich kwalifikacji oraz umożliwienie realizacji aspiracji zawodowych i osobistych;

 

- nieustanny rozwój poprzez nawiązywanie nowych kontaktów handlowych;

 

- stałe polepszanie terminowości dostaw;

 

- dążenie do umacniania pozycji rynkowej;

 

- ciągłe zdobywanie przewagi nad konkurencją